piątek, 29 kwietnia 2016

Spring

Czas na sesje wiosenną, tym razem ja przed obiektywem. Wykorzystanie chwili kiedy kwiaty były naprawdę piękne, a mój chłopak potrzebował trochę podszkolenia w robieniu zdjęć przed wyjazdem. Czasem na spontanie coś wychodzi lepiej niż te zaplanowane :P
Dawno nikt mi zdjęć nie robił więc się trochę odzwyczaiłam, ale jeśli spodoba wam się sesja i będziecie chcieli mnie zobaczyć w jakiejś typowo planowanej i ustawianej sesji to może trochę potrenuję przed lustrem haha. No cóż zobaczymy. A teraz zapraszam was do oglądania. 

M: Ja 

























poniedziałek, 11 stycznia 2016

Chorwacja cz.2

Pogoda niestety nie sprzyja więc zdjęcia są przełożone. Na razie dodam drugą i ostatnią część zdjęć z Chorwacji. Mam nadzieję że wam się spodobają. Ta część obejmuje wodospady Krka, zachód słońca w Primosten, kilka moich fotek oraz powrót do domu. Zapraszam do oglądania :)